Aero Viracopos Villa
Deze gesitueerde in Campinas Aero Viracopos Villa Campinas bevindt zich binnen 4 km van het Parque Ecológico Luciano do Valle en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.
Dit vakantiehuis is gelegen op 25 minuten wandelen van Faculdade Anhanguera de Campinas.
De woning beschikt over een complete keuken, evenals een eethoek buiten voor self-catering. Gasten worden uitgenodigd om te dineren in Parrilha Del Cambui, gelegen op maar 1 km ervandaan. De villa bevindt zich ook op 5 km van de luchthaven Viracopos.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Terras
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Aero Viracopos Villa?
Gasten van Aero Viracopos Villa kunnen hun auto parkeren op een privéparkeerplaats. - ❓
Hoe ver is Viracopos van Aero Viracopos Villa?
De luchthaven Viracopos en Aero Viracopos Villa liggen op een afstand van 5 km van elkaar. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Aero Viracopos Villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Aero Viracopos Villa. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar het vakantiehuis mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het vakantiehuis verblijven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in de villa?
Gasten die in de villa verblijven, kunnen gemakkelijk het Parque Ecológico Luciano do Valle en Faculdade Anhanguera de Campinas bereiken, die respectievelijk binnen 4 km van de accommodatie en op 2 km afstand liggen.